9. Визнач силу пружності, прикладену до стрижня вздовж його осі, якщо в стрижні виникла механічна

напруга 150 МПа. Радіус перерізу стрижня 2 мм. Варіанти відповіді 471,640, 238 ньютонов​

Ответы на вопрос

Отвечает Свешникова Елизавета.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

σ = 150 МПа = 150 * 10⁶ Па

R = 2 мм = 2 * 10⁻³ м

Найти: F - ?

σ = F/S   =>  F = σ * S  =>  S = πR² = 3,14 * (2 * 10⁻³)² = 1,256 * 10⁻⁵ м²

F = 150 * 10⁶ * 1,256 * 10⁻⁵ = 1884 Н