3. Розрахуйте загальний опір кола, якщо вс резисторають опір 2 Ом 4. Яку напругу треба прикласти

до провідника, опір якого 0,25 Ом, щоб у провіднику була сила струму 30 А? DRU нено TrangUTATTHA 220

Ответы на вопрос

Отвечает Кубаева Анастасия.

3) ¿ загальний опір кола R = R1 + R2 при послідовному з'єднанні провідників, R1 = 2 Ом, R2 - ? ¿

4) U = IR = 0,25 * 30 = 7,5 В