визначити опір R якщо амперметр показує струм 5А а вольт метр з внутрішнім опором 2550 ом

приєднаний до кінця опору напруга 100В

Ответы на вопрос

Отвечает Жунусбек Сагыныш.

Ответ:

Объяснение:

I = 5А

r =  2550 Oм

U  =  100В

R = ?

ток вольтметра

I1 = U/r = 100 / 2550 = 0.03922 A

ток резистора

I2 = I- I1 = 5 - 0.03922 = 4.96078 A

сопротивление

R = U / I2 = 100 / 4.96078 = = 20.158 Ом