Є три резистори опір кожного дорівнює 12 кОм як їх можна з'єднати обчисліть опір кожного з'єднання​


Ответы на вопрос

Отвечает Pushkar Dima.

1) все последовательно R=3*12=36 кОм

2) все параллельно R=12/3=4 кОм

Остальные на фото.