Послідовне з’єднання провідників. Три резистори з’єднані послідовно. Опір першого і другого

резистора дорівнюють відповідно 2 Ом і 6 Ом. Сила струму в третьому резисторі становить 1,5 А, а напруга на його затискачах дорівнює 6В. Визначте:А) силу струму в коліБ) опір третього резистораА) опір з’єднанняГ) напруги на першому і другому резисторіД) напругу на затискачах з’єднання​

Ответы на вопрос

Отвечает Маркина Елизавета.

Ответ:Г)

Объяснение:ну я не уверен пожалуйста сделай лучшим ответом пж

Отвечает Сергеенкова Мария.

При последовательном соединении, Io=I1=I2=I3, Ro=R1+R2+R3, Uo=U1+U2=U3. I=U/R (закон Ома).

a) Io=I3=1,5A

b) R3=U3/I3=6/1.5=4 (Ом)

с) U=IR=1.5*(2+6+4)=1.5*12=18 (B)

d) U1=2*1.5=3 (B)

   U2=6*1.5=9 (B)

e) Uo=U1+U2+U3=3+9+6=18 (B)