Друзья , поможете мне сделать задачу ? Очень нужно ! За допомогою електролізу, що відбувався за

напруги 5 В, одержали 4 кг алюмінію. Який час світили б 5 енергозберігаючих ламп потужністю по 18 Вт за рахунок цієї енергії?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Объяснение

Розв’язок.

Відповідно до закону збереження енергії витрати електроенергії дорівнюють роботі електричного струму при електролізі: A = UIt. Скористаємося також законом електролізу: m = kІt. Розділивши перший вираз на другий, одержуємо A/m=U/k, звідки A=mU/k Оскільки A = 5Pt, де P – потужність кожної з ламп, одержуємо час світіння ламп:

t=mU/5kP

Перевіривши одиниці величин і підставивши числові значення, одержуємо: t = 2,4*10(6степень)сек, тобто близько 670 годин. Таким чином, лампи могли б світити день і ніч майже 28 діб.