СРОЧНОООО За допомогою електролізу, що проходив за напруги 5 В, одержали 4 кг алюмінію. Скільки

часу світилися б 5 енергозберігаючих ламп потужністю по 18 Вт за рахунок витраченої енергії?(Вважайте, що к = 0,93· 10⁻⁷кг/Кл) СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Сатбаева Феруза.

Ответ: 28 днів

Объяснение:

A = U*I*t

m = k*I*t

A/m = U/k

A = U*m/k

A = 5P*t

t = U*m/5P*k = 5В*4кг/ 5*18Вт*0,93· 10⁻⁷кг/Кл = ~ 2,4*10в 6 степені секунд, або 28 днів