яку роботу здійснив у провіднику електричний струм, якщо заряд, що пройшов по колу, дорівнює 1.5Кл,

а напруга на кінцях цього провідника дорівнює 6В

Ответы на вопрос

Отвечает Капланян Ирина.

Ответ:

9 Дж

Объяснение:A=UIt           I=q/t     q=I*t

A=U*q

A=6В*1,5Кл=9Дж