Обчисліть роботу, яку виконує електричний струм за 20 хв роботи електродвигуна дитячої іграшки,

якщо напруга на двигуні становить 9 В, а сила струму в обмотці двигуна- 0,9А. З дано будьласка!​

Ответы на вопрос

Отвечает Плотников Андрей.

Ответ:

9720ДЖ

Объяснение:A=U·I·t

t=20хв=20·60=1200с

А=9В·0,9А·1200с=9720Дж