9.Обчисліть роботу, яку виконує єлектричний струм за 10хв роботи єлектродвигуна дитячоїіграшки,

як4,8що напруга на двигуні становить20В, а сила струму в обмотці двигуна- 0,4А.а) 4,86)6,2в) 5,810. Два провідника опорами 100 і 250 Омувімкнено до мережі,напруга в якій дорівнює100В. Визначте,яку роботу виконує електричнийструм у кожному провіднику за 1 хв,якщопровідники з'єднані послідовно?а) 490,12246) 85,652в)1000,490​​

Ответы на вопрос

Отвечает Вавилов Захар.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

U = 20 B

I = 0,4 A

t = 600 c

Решение:

1)q = I×t = 0,4 A×600 c = 240 Кл

2)А = 240 Кл×20 B = 4800 Дж = 4,8 кДж