Визначте потужність двигуна, якщо він за 5 хв виконав роботу 3600 кДж.


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Екатерина.

Ответ:

Объяснение:

t=5 хв = 300 c

A =  3600 кДж = 3600000 Дж

N=?

N=A/t = 3600000 / 300 = 12 кило Ватт