Тило масою 400 грам перебувае на висоти 2 м над ривнем пидлоги.Визначте потенциальну енергию цього

тила

Ответы на вопрос

Отвечает Митрофанова Лиза.
Дано:
m=400 г=4 кг
h=2 м
Еп.-? 

Еп.=mgh
[Еп.]=кг*Н/м (в квадрате) * м=Н*м= Дж.
Еп.=4*2*10=80Дж.