Визначте густину крейди, якщо мача її кусочка дорівнює 3,6 г, а об'єм-1,8 см3​


Ответы на вопрос

Отвечает Киселёв Даниил.

Объяснение:

Дано:

m=3.6г

V=1.8см³

Найти:

ρ-?

----------------

ρ=m/V=3.6г/1.8см³=2г/см³