Який питомий опір дротини завдовшки 8 м та площею поперечного перелізу 2 мл².Якщо опір 1.68Ом


Ответы на вопрос

Отвечает Рымар Иван.

Ответ:

Объяснение:

R=ρᴌ/S =>  

ρ=RS/ᴌ=1,68 (Ом)*2*10⁻⁶ (м²)/8 (м)=42*10⁻⁸ Ом*м