ДАМ 25 БАЛІВ! За допомогою важеля піднімають вантаж вагою 200 Н на висоту 1 м. При цьому сила,

прикладена до другого плеча важеля, виконала роботу 3 кДж. Визначте ККД важеля

Ответы на вопрос

Отвечает Гимаева Лиля.

Ответ:

Объяснение:

η=F*h / A = 200*1 / (3000)=0.067*100% =6.7 %