Якою має бути площа поперечного перерізу сталевого провідника завдовжки 6 км, щоб його опір

дорівнював 120 Ом

Ответы на вопрос

Отвечает Якимова Марина.

R=p*L/S   S=p*L/R=0,12*6000/120=6 мм2