Знайти силу тяжіння що діє на тіло масою 0,5 т на Землі та на Місяці


Ответы на вопрос

Отвечает Гайсина Юлия.

Ответ:

Объяснение:

Формула сили тяжіння має такий вид

F = m*g

де m - маса тіла (кг)  = 0.5 т = 500 кг

g - прискорення вільного падіння на землі 9.8 м/с

g - прискорення вільного падіння на місяці 1.6 м/с

Fз = 500*9,8 = 4 900 Н

Fм = 500*1.6 = 800 Н