Потяг рухався рівномерно з швидкістю 20 м/с. Після ввімкнення гальм він почав рухатись з

прискоренням 0.1 м/с ( у квадраті ) . яку швидкість матме потяг через 30 с і яким буде його гальмівний шлях?

Ответы на вопрос

Отвечает Губаревич Евгений.

Дано:                                              

Vох=20м/с                                        

aх=-0.1м/с2

t=30с                                      

Vх-?

Решение:

 Vх=Vох-ах*t

 Vх=20-0.1*30=17(м/с)