) Яка індукція магнітного поля, в якій на провідник з довжиною активної частини 5см діє сила 50 мН?

Сила струму в провіднику 25 А. Провідник розташований перпендикулярно індукції магнітного поля.

Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Сергей.

F=I*B*L

B=F/I*L=50*10^-3/25*0,05=0,04 Тл