Вхідний контур радіоприймача складається з котушки індуктивністю 2мГн і плоского слюдяного

конденсатора з площею пластин 10 см^2 і відстанню між пластинами 2 мм. На яку довжину хвилі настроєно радіоприймач? Пожалуйста скоро экзамен, а я не знаю как решить!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Мураушкин Данил.
λ=?
ε=6  - діелектрична проникність слюди
ε₀=8.85*10⁻¹² - електрична стала  

d=2 мм   L=2мГн    S=10 см²=10⁻³ м²

C=ε₀*ε*S/d=26.55*10⁻¹²  Ф

T=2π√L*C=144.7*10⁻⁸  с

λ=с*T=434 м