Кулька ма' електртчгий заряд -80нКл. Визначте кількість надлишкових електронів на цій кульці


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Мария.

N=q/e

e=-1.6*10^-19 Кл

N=80*10^-9/1.6*10^-19=500 000 000 000 шт.=5*10^11 шт.