Кулька має електричний заряд 32 нКл. Визначте кількість надлишкових електронів на цій кульці?

Детально розпишіть

Ответы на вопрос

Отвечает Самсонова Ира.

Дано:

q=32 нКл=32*10⁻⁹Кл

е=1,6*10⁻¹⁹Кл (заряд электрона)

N - ?

-----------

q=e*N;   N=q/e=

32*10⁻⁹ / (1,6*10⁻¹⁹)=(32/1,6) * 10⁻⁹⁺¹⁹=

20*10¹⁰=2*10*10¹⁰=2*10¹¹.

Ответ: шарик (кулька) имеет 2*10¹¹ избыточных (надлишкових) электронов.