Кулька має надлишковий заряд – 48 нКл. Визначте кількість надлишкових електронів на цій кульці.


Ответы на вопрос

Отвечает Жеменей Санжар.

Ответ:

Дано:

q=-48 нКл.

Знайти N.

q=N*e, звідси знаходимо кількість надлишкових електронів:

N=q/e, де е-заряд електрона, табличне значення, е=-1,6*10^-19 Кл. Тоді:

N=48*10^-9/1,6*10^-19=30*10^10=300*10^9.

Объяснение: