Скільки сконденсувалося водяної пари, щотмає температуру 100 С, якщо при цьому виділилося 11,5 МДж

енергії ?

Ответы на вопрос

Отвечает Батуева Алиса.
Дано Q=11,5 MДж   t=100C     m-  ?

Q=L*m

m=Q/L=11,5*10^6/2,3*10^6=5 кг

Ответ m=5 кг