Щохвилини будівельник підіймає і кладе на висоту 1,5м 40 цеглин масою 3кг кожна. Якою є середня

потужність його роботи? На скільки змінюється при цьому потенціальна енергія однієї цеглини?

Ответы на вопрос

Отвечает Гончарова Настя.

Ответ: 30Вт; 45Дж

Объяснение:

Дано:

h=1,5м

g=10Н/кг

t=1мин=60с

m1=3кг

n=40

-------------

Р-?; ΔЕп-?

Р=А/t=m1*n*g*h/t=3*40*10*1,5/60=30Вт

ΔЕп=m1*g*h=3*10*1,5=45Дж