483. Знайдіть координати і довжину вектора с, який дорівнює overline a + b , якщо: a) vec a(2; - 9)

, vec b(6; 3) ; B) vec a(- 1; 5) , vec b(1; - 5) .

Ответы на вопрос

Отвечает Vishna Liza.

Відповідь:

Пояснення:

 483 .   Bектор  с = a + b .

  a ) a( 2 ;- 9 )  i  b( 6 ; 3 ) ;  c = ( 2 + 6 ; - 9 + 3 ) = ( 8 ; - 7 ) ; c( 8 ; - 7 ) ;

       | c | = √( 8² + (- 7 )² ) = √( 64 + 49 ) = √113 ;    | c | = √113 .                                                                                                                                              

  b ) a(- 1 ; 5  ) ;     b( 1 ; - 5 ) ;  c = (- 1 + 1 ; 5 - 5 ) = ( 0 ; 0 ) ;  c( 0 ; 0 ) ;

       | c | = √( 0² + 0² ) = √( 0 + 0 ) = √0 = 0 .