Периметр рівнобедреного трикутника 42 см. Знайдіть сторони цього трикутника якщо бічна сторона в 3

рази більша від основи

Ответы на вопрос

Отвечает Будовская Саша.

Відповідь: 6 см, 18 см, 18 см.

Пояснення:

Нехай основа АС= х (см), бічні сторони АВ=ВС=3х (см). За умовою задачі Р= 42 (см).

Маємо рівняння:

х+3х+3х=42,

7х=42,

х=6.

Отже, АС=6(см), АВ=ВС=18(см).