Знайдіть vec AB , якщо A(3; 2) . B(- 3; - 4) . Знайдіть координати точки ЯКЩО | vec AB |=| vec AC |

C(0; y) .

Ответы на вопрос

Отвечает Веремеев Илья.

Ответ: \vec{AB}(-6; -6); \; C(0; 2\pm 3\sqrt7)

Объяснение:

\vec{AB}(-3-3; -4-2)\\\vec{AB}(-6; -6)\\|\vec{AB}|=\sqrt{(-6)^2+(-6)^2}=\sqrt{72}\\\vec{AC}(0-3; y-2)\\\vec{AC}(-3; y-2)\\|\vec{AC}|=\sqrt{(-3)^2+(y-2)^2}=\sqrt{(y-2)^2+9}\\\sqrt{(y-2)^2+9}=\sqrt{72}\\(y-2)^2+9=72\\(y-2)^2=63\\y-2=\pm \sqrt{63}=\pm3\sqrt7\\y=2\pm3\sqrt7\\C(0; 2\pm3\sqrt7)