Срочно задача з фізики людське вухо сприймає звуки з частотою від 20 гц до 20 кгц. Яка

максимальна довжина хвилі належить до інтервалу сприйняття звукових хвиль?

Ответы на вопрос

Отвечает Кулягина Злата.

Відповідь:

Пояснення:

Дано:

v min= 20 Гц

v max= 20 кГц= 20*10^3

V (швидкість звуку в повітрі)=343 m/c

λ max-?

V=v*λ

λ=V/v

λ max=V/v min = 343/ 20=17.15 m