Парашутист масою 70 кг відокремився від літака на висоті 3 км. Яку потенціальну енергію мав

парашутист в момент стрибка? розпишіть будь ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Чайченко Евгений.

Ответ:

m = 70 кг (маса парашутиста)

g = 9,81 м/с² (прискорення вільного падіння)

h = 3 км = 3000 м (висота)

PЕ = 70 кг * 9,81 м/с² * 3000 м = 2 058 810 джоулів

Объяснение:

PЕ = m * g * h

... можно лучший ответ?

Отвечает Кравченко Анастасія.

Ответ:

Потенціальна енергія парашутиста в момент стрибка визначається за формулою:

Потенціальна енергія = маса * прискорення вільного падіння * висота

Де:

- маса парашутиста (m) = 70 кг,

- прискорення вільного падіння (g) приблизно дорівнює 9,81 м/с² (на поверхні Землі),

- висота (h) = 3 км = 3000 м (так як 1 км = 1000 м).

Тепер можемо обчислити потенціальну енергію:

Потенціальна енергія = 70 кг * 9,81 м/с² * 3000 м = 2,058,900 Дж (джоулів).

Отже, потенціальна енергія парашутиста в момент стрибка становить приблизно 2,058,900 Джоулів.