1 Чи можемо ми змінити об"єм тіла,не змінюючи кількості молекул у ньому? 4 подайте у стардатному

вигляді числа; 1000000;5000;2500;400. Даю 100 балів срочно!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Тюрин Валерий.

Объяснение:

1) так, можемо. при нагріванні відстань між молекулами збільшується. при охолодженні зменшується. відповідно так само змінюється об'єм тіла.

2) 1000000=10⁶

5000=5*10³

2500=2.5*10³

400=4*10²