ККД похилої площини становить 60%. Щоб підняти вантаж масою 12 кг, необхідно прикласти силу 50 Н.

Якою є довжина похилої площини, якщо її висота дорівнює 20 см? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Суханов Костя.

Ответ:

Дано:

Маса вантажу (m) = 12 кг.

Сила тяжіння (Fg) = m * g, де g - прискорення вільного падіння (приблизно 9,81 м/с² на Землі).

Сила, яку потрібно прикласти (F) = 50 Н.

Коефіцієнт корисної дії (ККД) похилої площини = 60% або 0,6.

Висота похилої площини (h) = 20 см = 0,2 м.

Спершу знайдемо силу тяжіння:

Fg = m * g = 12 кг * 9,81 м/с² ≈ 117,72 Н

Тепер ми можемо використовувати ККД для знаходження сили, яка діє вздовж похилої площини:

F = ККД * Fg = 0,6 * 117,72 Н ≈ 70,632 Н

Тепер ми можемо використовувати трикутник подібності для знаходження довжини похилої площини. Висота (h) і відома сила (F) є відомими:

=

висотапохилоїплощини

довжинапохилоїплощини

F

h

=

довжинапохилоїплощини

висотапохилоїплощини

Тепер підставимо відомі значення:

0

,

2

м

70

,

632

Н

=

висотапохилоїплощини

довжинапохилоїплощини

70,632Н

0,2м

=

довжинапохилоїплощини

висотапохилоїплощини

Тепер розглянемо довжину похилої площини:

довжинапохилоїплощини

=

0

,

2

м

70

,

632

Н

0

,

0028

м

2

,

8

мм

довжинапохилоїплощини=

70,632Н

0,2м

≈0,0028м≈2,8мм

Отже, довжина похилої площини приблизно дорівнює 2,8 мм.

Отвечает Медведев Дмитрий.

Объяснение:

....................