СРОЧНО))) ККД похилої площини становить 65%. Щоб підняти вантаж масою 17кг необхідно прикласти силу

80 ньютонів . Якою є довжина похилої площини , якщо її висота дорівнює 25 см ?

Ответы на вопрос

Отвечает Рубан Мария.

Ответ:

0.817

Объяснение:

Дано                       |      n= Aк/Ав                                                                                                                          

n= 65%= 0,65         |     Ак= mgh                                                                                              

m= 17 kg                  |     Aв=F*l                                                                                                  

F=80H                     |    l= mgh/F*n=17*10*0.25/80*0.65=0.817                                                                                            

h=25 см= 0,25 м    |

_______________|

l-?