ТЕРМІНОВО!!!!!!Автомобіль рухається з швидкістю 72 кілометрів за годину протягом 20 хвилин . Який

шлях подолав автомобіль ?

Ответы на вопрос

Отвечает Мыхалчыч Витя.

Ответ:

24 км

Объяснение:

Дано:

v=72км/год

t=20хв

Знайти:

s-?

20 хвилин = 20/60 годин = 1/3 години
Шлях = Швидкість * Час
s = v * t
s = 72 км/год * 1/3 год = 24 кілометри