На скільки градусів зміниться температура води масою 0,2 кг , якщо через на­грівач, який занурено у

воду, пройшов заряд 100 Кл при напрузі 20 В? Втрата­ми теплоти знехтувати. Питома теплоємність води 4,18 кДж/(кг·К). до кінця дня

Ответы на вопрос

Отвечает Апеков Биржан.

Ответ:

2.39 градуса

Объяснение:

Q=I^2*R*t

I=q/t

t=q/I

Q=I*R*q

I=U/R

R=U/I

Q=I*U*q/I=U*q=20*100=2000Дж

Тк потерями пренебречь, то все тепло уйдет на нагрев

4180*0.2*дельта t = 2000

836дельта t = 2000

дельта t=2.39