Мідну кулю об"ємом 500 см.куб занурили повністю в нафту. Визначте силу Архімеда, що діє на кулю

ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА

Ответы на вопрос

Отвечает Жаброва Маша.

Ответ:

Объяснение:

V = 500см^3 = 0.0005 м^3

p = 800 кг/м^3 Плотность нефти

Fa = ?

Fa = p*g*V = 800*10*0.0005 = 4 H