Тіло масою 0,5 кг рухається вздовж осі ОХ. Його координата змінюється за законом х= 5 + 2t - 6t2.

Якою с рівнодійна сил, прикладених до тіла?

Ответы на вопрос

Отвечает Лаптева Александра.

Ответ:

Тіло масою 0,5 кг рухається вздовж осі ОХ. Його координата змінюється за законом х= 5 + 2t - 6t2. Щоб знайти рівнодійну сил, прикладених до тіла, необхідно знайти другу похідну рівняння руху та помножити її на масу тіла.

Друга похідна рівняння руху: x’'(t) = d²x/dt² = d(2-12t)/dt = -12.

Отже, рівнодійна сил, прикладених до тіла дорівнює F = ma = 0.5 * (-12) = -6 Н.