Брусок масою 400 г рухається з прискоренням 1,2 м/с2 указати правильне твердження А Брусок

рухається з постійною швидкістю 0,48м/с Б Рівнодійна всі прикладених до бруска сил дорівнює 3 Н В Рівнодійна всі прикладених до бруска сил відмінна від нуля Г Рівнодійна всі прикладених до бруска сил дорівнює 0,3 Н

Ответы на вопрос

Отвечает Владимирович Михаил.

Ответ В)

(Равнодействующая сила F=m*a=0.4*1.2=0.48 H)

=====================================