2. Для того щоб кішка тягнула із кухні сардельку, вона прикладає силу 200 мн. Кішка долає відстань

7 м. Визначити роботу яку виконує кішка?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кужугет Айгелина.
Дано:
F=200мН=0,2Н
s=7м
Знайти:
А-?
А=Fs=0,2*7=1,4Дж
Отвечает Савич Лида.

Дано:

F = 200 мН = 0,2 Н

s = 7 м

Найти:

А = ?

Решение:

А = Fs

A = 0,2 H × 7 м = 1,4 Дж

Ответ: А = 1,4 Дж