Обчисліть кількість теплоти затраченої для плавлення 200 грам льоду при температурі 0°с​


Ответы на вопрос

Отвечает Татауров Данил.

Ответ:

Дано:

mл=200 г=200*10^-3 кг=0,2 кг;

t=0°C.

Знайти Q.

Q=Лл*mл=332*10^3*0,2=66,4*10^3 Дж=66,4 кДж.

Объяснение:

Лл=332*10^3 Дж/кг=332 кДж/кг - питома теплота плавлення льоду.