Що має меншу масу при однаковому об'ємі, що дорівнює 2 м², мармур густиною 2700 кг/м³ або цегла

густиною 1800 кг/м³?

Ответы на вопрос

Отвечает Смагулова Дильнара.

Відповідь:

Дано:

·V-2 м²

ρ₁(мармур)-2700 кг/м³

ρ₂(цегла)-1800 кг/м³

Знайти:

m₁(масу мармура),m₂(масу цегли),порівняти  о має меншу масу

Рішення:

1) маса мармура:

m₁ = ρ₁·V = 2700·2 = 5 400 кг

2) маса цегла:

m₂ = ρ₂·V = 1 800·2 = 3 600 кг

3)5400-3600= на 1800кг цекла має масу легше ніж мармур.

Відповідь:

цегла має меншу масу ніж мармур при однаковому об'ємі, що дорівнює 2 м²

Пояснення: