Що має меншу масу при однаковому об’ємі, що дорівнює 2 м3, мармур густиною 2700 кг/м3 або цегла

густиною 1800 кг/м3? СРОЧНО !!!!! ОТ ВАС ЗАВИСИТ МОЯ САМОСТОЯТЕЛЬНАЯ

Ответы на вопрос

Отвечает Бирюкова Алёна.

Ответ:

Объяснение:

1)

Находим массу мрамора:

m₁ = ρ₁·V = 2700·2 = 5 400 кг

2)

Находим массу кирпича:

m₂ = ρ₂·V = 1 800·2 = 3 600 кг

Масса мрамора больше.