Даю 100 баллов Електричний нагрівник, ввімкнений до мережі напругою 220 В, виготовлений з дроту

площею поперечного перерізу 0,4 мм2 і довжиною 25 м. ККД нагрівника 75 %. Який питомий опір сплаву, з якого виготовлений дріт, якщо для нагрівання 3 кг води від 25 0С до 100 0С знадобилось 15 хв?

Ответы на вопрос

Отвечает Кадаиду Елизавета.

Ответ: 1 Ом*мм²/м

Объяснение:

Дано:

U=220В

S=0,4мм²

l=25м

η=75%=0,75

m=3кг

t1=25°C

t2=100°C

c=4200Дж/кг°С

t=15мин=900с

----------------------

ρ-?

η=Qп/Qз

Qп=сm(t2-t1)

Qз=U²*t/R

Отсюда:

R=U²*t/(сm(t2-t1)η)=220²*900/(4200*3*(100-25)*0,75)=61,5 Ом

Но R находим по формуле:

R=ρl/S

Тогда:

ρ=RS/l=61,5*0,4/25=0,984 Ом*мм²/м=1 Ом*мм²/м

По таблице удельных сопротивлений находим, что это-железо