Розрахуйте кількість теплоти, необхідну для нагрівання золотої прикраси масою 23 г від 25 до 120 °С.


Ответы на вопрос

Отвечает Сафонова Лиза.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 23 г = 0,023 кг

t₁ = 25°C

t₂ = 120°C

c = 130 Дж/(кг·°С)

Найти: Q - ?

Q = cm(t₂− t₁)

Q = 130 * 0,023 * (120 - 25) = 284,05 Дж