СРОЧНО!!! (50 б) Через ніхромовий провідник довжиною 1500 мм і діаметром 0,4 мм проходить

електричний струм, значення якого 5А внутрішній опір джерела 2 Ом. Знайдіть напругу на кінцях провідника, та значення ЕРС джерела струму. Питомий опір ніхрому 110*10^-8 Ом*м.

Ответы на вопрос

Отвечает Щёголева Алиса.

Ответ:

  • U= I*R; R=ro*l*S=110*10^-8 *1.5/(3.14*0.4*10^-6 /4м² )= 13Om
  • U= 13 * 5 = 65 B - Напряжение
  • E = I*(R+r) = (65 + 5 * 2) B= 75 B - ЭДС

Объяснение: