Корковий рятувальний круг має масу 4,8 кг. визначити підіймальну силу круга у прісній воді.


Ответы на вопрос

Отвечает Манахов Иван.
F(A)=pgV
V=m/p=4,8кг/240кг/м³=0,02м³
F(A)=1000кг/м³*10Н/кг0,02м³=200Н
Ответ:200Н