F1=30H F2=40H F3=60H Якою може бути рівнодійна


Ответы на вопрос

Отвечает Nigga Joseph.
F=  \sqrt{F1^2+F2^2+F3^2 } } =  \sqrt{6100} ≈78H
Отвечает Кушнарева Елизавета.
Можливо тут не всі варіанти, але може чимось допоможе