На санках, вага яких 180 H, лежить вантаж вагою 270 H. Коефіцієнт тертя під час руху становить

0,02. Визначте силу тертя, якщо сани рухаються рівномірно.

Ответы на вопрос

Отвечает Немков Даниил.
Fтр=u*(P1+P2)=0,02*(180+270)=9 H