На санках, вага яких 180 H, лежить вантаж вагою 720 H. Коефіцієнт тертя під час руху становить

0,02. Визначте силу тертя, якщо сани рухаються рівномірно.​

Ответы на вопрос

Отвечает Калашникова Алина.

Ответ: 18Н

Объяснение:

Дано:

Р1=180Н

Р2=720Н

μ=0,02

----------------

Fтр-?

Fтр=Рμ=(Р1+Р2)*μ=(180+720)*0,02=18Н