Два заряди взаємодіють у парафіні із силою 40 нМ. З якою силою вони будуть взаємодіяти у воді, якщо

діелектрична проникність води дорівнює 81 , а парафіну 2

Ответы на вопрос

Отвечает Азанова Татьяна.
F1=k*q1*q2/e1*R^2
F2/k*q1*Q2/e2*R^2
F1/F2=e2/e1
F2=F1*e1/e2=40*2/81=0,99 (поставьте единицу измерение силы, так как мне не ясно, что такое нМ)